Damian Ukeje dla kobiet na Bielanach

BIELANY. Z okazji Dnia Kobiet Urząd Dzielnicy Bielany przygotował niespodziankę dla wszystkich Pań: koncert popularnego polskiego piosenkarza, autora tekstów i kompozytora Damiana Ukeje.

Artysta urodził się w 1986 roku jako syn Polki i Nigeryjczyka. Śpiewa na scenie od 16 roku życia. W 2009 roku zaśpiewał w „Szansie na sukces”, czego skutkiem była współpraca z zespołem Fat Belly Family. W 2011 roku został zwycięzcą „The Voice of Poland”, a dzięki wygranej podpisał kontrakt z wytwórnią płytową Universal Music Polska. Artysta nagrał dwa albumy studyjne: „Ukeje” (2013) i „UZO” (2016). W sierpniu 2018 r. podczas pierwszej publicznej prezentacji rozgrywki w grze Cyberpunk 2077 zaprezentowany został utwór „Chippin In” fikcyjnego zespołu Samurai. 24 grudnia 2020 r. ujawniono, że nagrał go właśnie Damian Ukeje.

Koncert odbędzie się w formule online w poniedziałek (8 marca) o godzinie 19.00. Podczas występu usłyszymy piosenki Kory i zespołu Maanam oraz autorskie piosenki Damiana Ukeje. Transmisja odbędzie się na stronie Nasze Bielany Online w serwisie społecznościowym facebook.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *