Niedoszły zabójca już w areszcie

BIELANY. 58-letni mężczyzna, który kilka dni temu próbował zabić swoją była partnerkę, został już zatrzymany i osadzony w areszcie. Ponieważ działał w warunkach recydywy, grozi mu dożywocie.

Do zdarzenia doszło przed weekendem w jednym z mieszkań na Wrzecionie: podczas spotkania towarzyskiego 58-letni mężczyzna zadał byłej partnerce kilka ciosów nożem. W ich wyniku kobieta z ranami kłutymi trafiła do szpitala.

O zdarzeniu poinformowany został prokurator, a przybyła na miejsce ekipa dochodzeniowa zabezpieczyła ślady. Kryminalni podczas oględzin znaleźli i zabezpieczyli rewolwer. 58-latek został zatrzymany, a nóż, którym zostały zadane ciosy, również został znaleziony.

– Mężczyzna usłyszał zarzuty za usiłowanie zabójstwa i posiadanie broni palnej bez zezwolenia. Decyzją sądu zatrzymany został aresztowany na okres trzech miesięcy. Ponieważ był w przeszłości karany za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu, teraz grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności – poinformowała st. asp. Kamila Szulc z V Komendy Rejonowej Policji (Bielany, Żoliborz).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *