Świąteczny włamywacz

ŻOLIBORZ. Żoliborscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie włamania i włamanie do pawilonów handlowych na terenie bazaru. Sprawca po pierwszej nieudanej próbie wrócił na miejsce zdarzenia.

– Łupem mężczyzny padły pieniądze, e-papierosy płyny i susz. Zatrzymany 21-latek już usłyszał dwa zarzuty, za co grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – informuje Elwira Kozłowska, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa V.

I dodaje: W niedzielę wielkanocną doszło do włamania i usiłowania włamania do pawilonów handlowych na bazarze, na terenie Żoliborza. Około godziny 4.00 sprawca usiłował dostać się do pawilonu z zabawkami. Nie udało mu się to, uszkodził jednak prowadnicę rolet antywłamaniowych. Sześć godzin później wrócił na miejsce i podjął kolejną próbę. Tym razem wypychając okno wszedł do pawilonu z e-papierosami. Łupem złodzieja padły pieniądze, e-papierosy, płyny i susz.

O zdarzeniach policję powiadomił ochroniarz. Funkcjonariusze z Żoliborza zatrzymali 21-latka i przewieźli do komisariatu przy ulicy Rydygiera. W sumie mężczyzna naraził właścicieli na straty sięgające prawie 4000 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *