Punkt szczepień na Białołęce już działa

BIAŁOŁĘKA. Od dzisiaj w czterech dzielnicach działają warszawskie punkty szczepień powszechnych. Są czynne cały tydzień i do wszystkich można wygodnie dojechać transportem publicznym.

Warszawskie punkty szczepień powszechnych działają od poniedziałku do niedzieli w godz. 8.00-18.00 w czterech lokalizacjach:

  • na stadionie Legii, ul. Łazienkowska 3;
  • w Białołęckim Ośrodku Sportu przy ul. Strumykowej 21;
  • w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Ossowskiego 25;
  • w Wawerskim Centrum Kultury przy ul. Żegańskiej 1a.

– Uruchomienie warszawskich punktów szczepień powszechnych to świetna wiadomość dla wszystkich mieszkańców. Szczepienia pomagają chronić nas i naszych bliskich przed śmiertelnym zagrożeniem. To również szansa na jak najszybszy powrót do normalności. Cztery nowe punkty dołączą do ponad 60 miejskich przychodni, gdzie również można się zaszczepić – blisko domu i bez kolejek – mówi Rafał Trzaskowski, prezydent m.st. Warszawy.

Jak podkreśla Renata Kaznowska, zastępca prezydenta m.st. Warszawy, do nowo uruchomionych punktów szczepień powszechnych do końca maja trafi ponad 80 tys. szczepionek firm Pfizer oraz Johnson & Johnson. Rekomendowane jest, aby na szczepienie przyjść 15 minut przed wyznaczoną godziną.

fot. Dzielnica Białołęka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *