Otwarcie lata na Bemowie w reżimie sanitarnym, ale klasycznej formule!

BEMOWO. Tegoroczny początek lata na Bemowie obfitować będzie w wiele muzycznych atrakcji. Gwizdami koncertu będą legendarny zespół Kult oraz gwiazda beatrocka Bartas Szymoniak.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu organizatorom eventów. Większość wydarzeń masowych została odwołana lub przeniesiona do Internetu. Tym bardziej cieszy fakt, że wracają do nas imprezy w klasycznej formule, nawet przy utrzymaniu koniecznego reżimu sanitarnego. Jedną z nich będzie zaplanowany na koniec czerwca koncert z okazji rozpoczęcia lata na Bemowie.

W dniu 27 czerwca br., od godz. 17:00, Amfiteatr Bemowo wypełni się dźwiękami dobrej muzyki. Na scenie pojawi się między innymi znany i lubiany zespół Kult z energetycznym wokalistą Kazikiem Staszewskim. To kapela, której szerzej nie trzeba przedstawiać, a głos jego wokalisty dla wielu z nas stał się głosem pokolenia. Poza Kultem na scenie pojawi się niepowtarzalny Bartas Szymoniak – twórca stylu beatrock, łączącego elementy beatboxu, wokali i żywych instrumentów.

Wstęp na koncert jest wolny, ale z powodu aktualnych obostrzeń sanitarnych liczba miejsc jest mocno ograniczona. Podczas wydarzenia obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek.

Koncert w amfiteatrze zostanie poprzedzony piknikiem rodzinnym pod hasłem „Wakacje tuż tuż”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *