„Lato w Mieście” – startują zapisy

WARSZAWA. Od 28 czerwca do 31 sierpnia warszawscy uczniowie oraz dzieci mieszkające w stolicy, będą miały zapewnioną opiekę oraz zajęcia, dostosowane do aktualnej sytuacji epidemicznej. Zapisy do tegorocznej edycji Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście” rozpoczynają się 1 czerwca.

– W tym roku na dzieci podczas wakacji czeka aż 160 placówek, w tym 11 w placówkach specjalnych. Epidemia wciąż trwa i nadal obowiązują obostrzenia. Właśnie poznaliśmy szczegółowe wytyczne sanitarne dotyczące organizacji letniego wypoczynku. Zapewnimy maksimum bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom. Zapraszam rodziców do zapisów – mówi Renata Kaznowska, zastępca prezydenta m.st. Warszawy.

Elektroniczne zapisy do Akcji „Lato w Mieście” 2021 na stronie: www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl, rozpoczną się 1 czerwca o godzinie 12.00 i potrwają do 11 czerwca.

Rodzice dzieci rejestrują się w systemie za pomocą numeru pesel dziecka, następnie samodzielnie tworzą hasło. Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wyborze turnusów wakacyjnych należy wskazać preferowane szkoły (od najbardziej do najmniej). Można wybrać dowolną liczbę szkół na każdy z 9 jednotygodniowych turnusów, który trwa od poniedziałku do piątku.

Listy zakwalifikowanych dzieci zostaną opublikowane 14 czerwca o godzinie 16.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *