KSW 62 na Bemowie

BEMOWO. Już 17 lipca odbędzie się gala KSW 62. Walką wieczoru będzie starcie Szymona Kołeckiego z Akopem Szostakiem.

Mimo, iż zdejmowane są obostrzenia związane z organizacją imprez sportowych i obecnością kibiców na trybunach, gala odbędzie się w studiu telewizyjnym w Warszawie. Zapawne zatem wokół oktagonu zasiądą głównie ludzie związani z federacją i zawodnikami walczącymi w klatce.

I choć samych walk kibice na żywo nie zobaczą, to udostępniona zostanie dla nich ceremonia ważenia przed galą KSW 62. Odbędzie się ona 16 lipca o godz. 18:00 w Amfiteatrze Bemowo. Będzie to również okazja do zdobycia zdjęcia i autografów zawodników w specjalnie przygotowanej Strefie Fana! Wydarzenie transmitowane będzie także na żywo na Facebooku i kanale YouTube organizacji KSW. Wstęp wolny! Liczba miejsc jest ograniczona. Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym.

Największe emocje zdaje się wzbudzać starcie pomiędzy Szymonem Kołecki i Akopem Szostakiem. Panowie nie pałają do siebie sympatią i planują udowodnić sobie coś w klatce. Szymon Kołecki nie kryje, że nie widzi dla siebie innej możliwości jak wygrana, ale chociaż początkowo nastawiał się na szybki nokaut, teraz chce wywierać na rywalu ciągłą presję i dominować nad nim na macie. Jeśli w trakcie walki pojawi się możliwość znokautowania Akopa, wykorzysta ją, ale nie będzie na siłę szukał szybkiego skończenia boju.

Szostak zapowiada, że w pojedynku z Szymonem nie ma nic do stracenia, a wiele do zyskania. Kołecki liczy na dominację i twardą realizację założonego planu na walkę. Który jednak z nich lepiej wprowadzi swoją taktykę w życie i wyjdzie z tego boju jako zwycięzca? Przekonamy się już 17 lipca podczas gali KSW 62.

fot. KSW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *