W weekend część ulicy Powstańców Śląskich będzie zamknięta!

BEMOWO. W najbliższy weekend, 24 – 27 września, wykonawca bemowskiego odcinka metra będzie układał ostatnią warstwę asfaltu (ścieralną) na ul. Powstańców Śląskich. Na czas prac jezdnia zostanie zamknięta. Kierowcy i autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego pojadą objazdami.

W piątek, 24 września, od godz. 23.00 rozpocznie się układanie warstwy ścieralnej na ul. Powstańców Śląskich na jezdni w kierunku południowym – na odcinku od ul. Pełczyńskiego do ul. Górczewskiej. Jezdnia zostanie zamknięta dla ruchu. Kierowcy jadący ul. Powstańców Śląskich od strony al. Obrońców Grodna na skrzyżowaniu z ul. Pełczyńskiego i Bolkowską będą mogli skręcić wyłącznie w prawo lub w lewo. Środkowy pas prowadzący prosto – zostanie zamknięty. Nie będzie możliwości skrętu z ul. Bolkowskiej w lewo i z ul. Pełczyńskiego w prawo w ul. Powstańców Śląskich w kierunku ul. Górczewskiej.

Przejścia dla pieszych i przejazdy rowerowe przez ul. Powstańców Śląskich w rejonie ul. Pełczyńskiego i ul. Górczewskiej zostaną utrzymane.

Zalecany objazd do Centrum i ul. Górczewskiej prowadzi ul. Radiową.

Ruch na jezdni w kierunku północnym pozostanie bez zmian.

Prace zakończą się w poniedziałek, 27 września, o godz. 4.00. Na ulicy zostanie przywrócona organizacja ruchu sprzed prac.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *