Chciała skoczyć z mostu! Bielańscy policjanci zapobiegli tragedii

BIELANY. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów z bielańskiej komendy, nie doszło do tragedii. Funkcjonariusze uratowali życie młodej kobiecie, który próbowała targnąć się na swoje życie. Kobieta próbowała skoczyć z mostu Gdańskiego w nurt Wisły. Uratowana została przewieziona do szpitala.

– Bielańscy policjanci zostali zaalarmowani i wezwani na pomoc przez partnera młodej kobiety. Mężczyzna poinformował policjantów, że jego 23-letnia dziewczyna, po kłótni z nim przysłałam mu sms-a, z którego wynikało, że najprawdopodobniej chce popełnić samobójstwo. Policjanci wraz z mężczyzną szukali kobiety, która postanowiła targnąć się na swoje życie – wyjaśnia podinsp. Elwira Kozłowska, Oficer Prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa V.

I dodaje: Mundurowi ustalili, że kobieta znajduje się na moście Gdańskim i pojechali w to miejsce. Kobieta byłą już po drugiej strony barierki. Kilka minut później policjanci zaczęli rozmawiać z kobietą i przekonywać ją, aby zeszła z mostu. Negocjacje trwały kilkanaście minut. W pewnym momencie funkcjonariusze wyziębioną i roztrzęsioną kobietę ściągnęli z mostu. 23-latka została przewieziona do szpitala.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *