Narkotyki ukryte w lodówce

BIELANY, ŻOLIBORZ. Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W mieszkaniu wynajmowanym przez 23-latka, w lodówce i zamrażarce policjanci znaleźli marihuanę, mefedron, amfetaminę, MDMA, 4-CMC, 3-CMC, ketaminę, kokainę, kartoniki z LSD oraz tabletki ekstazy.

W sumie kryminalni znaleźli i zabezpieczyli prawie 2 kilogramy narkotyków. Wobec 23-latka sąd zastosował areszt na okres 3 miesięcy.

– Praca operacyjna policjantów z bielańskiego wydziału kryminalnego doprowadziła do jednego z mieszkań na warszawskim Żoliborzu. To tam kryminalni „namierzyli” lokal wynajęty przez 23-latka. Kiedy policjanci ustalili, że młody mężczyzna może mieć w domu środki odurzające natychmiast zareagowali. Funkcjonariusze weszli do wynajmowanego lokalu, gdzie zgodnie z ich wiedzą znajdowały się znaczne ilości środków odurzających – informuje podinsp. Elwira Kozłowska, Oficer Prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa V

23-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *