Sportowe Zakończenie Wakacji

BIELANY. Wielkimi krokami zbliża się  kolejny rok szkolny, już za chwilę rozbrzmi pierwszy dzwonek…  Jednak póki wciąż mamy lato, warto ostatni raz skorzystać z pięknej pogody i z przytupem pożegnać kolejne wakacje. W najbliższych dniach w Warszawie będzie można wziąć udział w wielu atrakcyjnych wydarzeniach, ale w samej Północnej Ćwiartce najciekawiej zapowiada się Sportowe Zakończenie Wakacji organizowane na Bielanach.

To kolejne już wydarzenie współorganizowane przez Stowarzyszenie Ulica Dzielnica Stolica, Klub Sportowy Hutnik Warszawa i Fundację na Rzecz Rozwoju Polskiego Sportu przy wsparciu Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Tym razem w formie rodzinnego pikniku, który odbędzie się już w niedzielę 4 września w Ośrodku Hutnik SCS Aktywna Warszawa, przy Marymonckiej 42.

Na Sportowym Zakończeniu Wakacji znajdą się atrakcje dla uczestników w każdym wieku i to nie tylko dla entuzjastów sportu. W programie wydarzenia przewidziano również występy artystyczne i inne niespodzianki. Poza zaplanowanymi z myślą o całych rodzinach rywalizacjami sportowymi, odbędą się występy lokalnych zespołów muzycznych. Z kolei najmłodsi uczestnicy będą mogli spędzić czas w strefie animacji z parkiem dmuchańców i malowaniem twarzy.

Podczas wydarzenia będzie też można wzbogacić swoją wiedzę na temat sportu i obejrzeć wystawę poświęconą Stanisławowi Petkiewiczowi, słynnemu biegaczowi długodystansowemu.

Na kortach tenisowych uczcimy Narodowy Dzień Tenisa. Dla wszystkich miłośników tego sportu będzie to okazja zarówno do rozpoczęcia swojej tenisowej przygody, jak i podszkolenia dotychczas zdobytych umiejętności. To również szansa na zrobienie pamiątkowego zdjęcia z ulubionym polskim tenisistą lub tenisistką. Łowcy autografów nie będą się nudzić.

Poza wszystkimi atrakcjami, przez cały dzień będzie można odwiedzić strefę gastronomiczną z różnorodnym menu. Wieczornym zwieńczeniem Sportowego Zakończenia Wakacji będzie mecz piłki nożnej rozegrany na głównej płycie stadionu w ramach IV ligi mazowieckiej, Hutnik Warszawa – KS CK Troszyn.

Widać, że organizatorzy przewidzieli coś dla każdego! Więc niezależnie od tego, ile macie lat i z której części Północnej Ćwiartki (albo w ogóle Warszawy) jesteście, zabierzcie swoje rodziny i przyjaciół i pożegnajcie wspólnie wakacje na rodzinnym pikniku 4 września!

Projekt dofinansowano ze środków budżetu państwa – Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerami wydarzenia są: Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Sportu, Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa, firma BYŚ, Hutnik Warszawa, Huta ArcelorMittal Warszawa oraz Aktywna Warszawa.

Szczegółowe informacje:

Miejsce:          Ośrodek Hutnik SCS Aktywna Warszawa, ul. Marymoncka 42
Czas:               niedziela 4września, godz. 12:00 – 20:00
Cena biletu:    wstęp wolny

Więcej informacji znajdziecie tu:

https://www.facebook.com/events/631832208378332?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *