Gorączka sobotniej nocy w stylu Grease

ŻOLIBORZ. John Travolta to aktor i tancerz, którego wszyscy świetnie znamy. Szczególnie pamiętamy początki jego kariery, kiedy wystąpił w dwóch, kultowych już, filmach muzycznych: Gorączce sobotniej nocy i Grease. Niebawem fani tego drugiego będą mieli okazję wsiąść w „wehikuł czasu” i udać się w podróż do amerykańskiego liceum lat ’70-tych.

Już 15 października, w sobotnią noc, właściciele żoliborskiego lokalu Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka (ul. Potocka 14) zapraszają na wyjątkową imprezę taneczną. W programie Grease Rock&Pop przewidziane są muzyka, taniec, smaczne drinki i dobra zabawa. W wydarzeniu będą mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani. Planowane jest m.in. karaoke, podczas którego na pewno nie zabraknie chętnych do śpiewania znanych z Grease hitów, jak Summer Nights czy You’re the One That I Want.

Atmosfera kolorowych, amerykańskich lat ’70-tych i wesoła muzyka przywołają miłe wspomnienia u starszych uczestników imprezy i podziałają na wyobraźnię młodszych. Bez względu na wiek, dla wszystkich będzie to świetna zabawa i prawdziwa „gorączka sobotniej nocy” w samym środku warszawskiej jesieni. Włóżcie więc swoje kolorowe spodnie – dzwony, wetrzyjcie we włosy brylantynę  i weźcie udział w wyjątkowej podróży w czasie.

Szczegółowe informacje:

Miejsce: Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka (ul. Potocka 14, Warszawa)
Czas: sobota 15 października, godz. 19:00 Cena biletu: wstęp wolny

Więcej informacji znajdziecie tu:

https://www.facebook.com/events/851551656257765?ref=newsfeed

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *