Ekipa Świętego Mikołaja na Białołęce

BIAŁOŁĘKA. Choć jeszcze nie minął listopad, to w Północnej Ćwiartce można już wyraźnie poczuć świąteczną atmosferę: za oknami śnieg, na ulicach coraz więcej świątecznych dekoracji, a z radia słychać pierwsze w tym roku „Last Christmas”.

Nadszedł czas wielkich przygotowań: kupowania prezentów, planowania wigilijnego menu i organizowania rodzinnych spotkań. Bożonarodzeniowa atmosfera udziela się wszystkim, ale w szczególności dzieciom. To one z największą niecierpliwością będą wyczekiwać pierwszej gwiazdki i to one już niedługo będą pisać listy do Świętego Mikołaja. I właśnie z myślą o nich białołęcka Galeria Północna przygotowała cykl wyjątkowych spotkań i warsztatów.

Już od 3 grudnia centrum handlowe zamieni się w magiczną krainę, gdzie będzie można osobiście spotkać się z Mikołajem, a także poznać jego pracowitych pomocników. W Manufakturze elfów dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach z produkcji świeczek żelowych, samodzielnie wykonać bożonarodzeniowe stroiki, a nawet nauczyć się sztuki scrapbookingu. Spotkania odbędą się w trzy kolejne grudniowe soboty – 3.12, 10.12 i 17.12 oraz dodatkowo w Mikołajki! To wspaniała okazja, aby jeszcze mocniej poczuć atmosferę zbliżających się Świąt, a dla najmłodszych – nauka  poprzez zabawę. No i nie zapominajmy o możliwości osobistego przekazania Świętemu Mikołajowi listy prezentów 😉 .

Szczegółowe informacje:

Miejsce: Galeria Północna, parter przed sklepem TK Maxx (ul. Światowida 17, Warszawa)Czas: sobota 3 grudnia, sobota 10 grudnia, sobota 17 grudnia / godz. 12:00 – 19:00 + wtorek 6 grudnia / godz. 16:00 – 19:00
Cena biletu: wstęp wolny

Więcej informacji znajdziecie tu:
https://www.facebook.com/events/831073301341548/831073304674881/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *