Koncert kolęd z Viva La Musica

BIELANY. Ksiądz Wojciech Drozdowicz, proboszcz parafii bł. Edwarda Detkensa w Lesie Bielańskim, znany wszystkim w okolicy jako „ksiądz Wojtek”, to nie tylko duchowny, ale też społecznik i animator kultury.

Człowiek – instytucja. Bielańczycy doskonale znają organizowane przez niego od lat w podziemiach leśnego kościoła koncerty i inne wydarzenia artystyczne. Choć za każdym razem dzieje się tam coś nowego, to jedno pozostaje niezmienne – ogromne zainteresowanie i zaangażowanie bielańskiej społeczności. Nie inaczej pewnie będzie w najbliższą sobotę, 17 grudnia…

Właśnie wtedy, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w  podziemiach zabytkowego pokamedulskiego kościoła odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Viva La Musica i ich przyjaciół. Ich wspaniały repertuar wprowadzi nas w magiczny gwiazdkowy nastrój. Usłyszymy (i pewnie też zaśpiewamy) najpiękniejsze kolędy, pastorałki i ballady. To przedświąteczne spotkanie z pewnością przyniesie uczestnikom nie tylko przyjemność z słuchanej muzyki, ale też poczucie budowania wspólnoty – tej duchowej, ale też po prostu sąsiedzkiej. Zaśnieżony las, podziemia starej świątyni i wspólne kolędowanie… Taki zimowy wieczór na pewno będzie miał specjalny, świąteczny charakter.

Szczegółowe informacje:

Miejsce: Kościół Pokamedulski, podziemia (ul. Dewajtis 3)Czas: sobota 17 grudnia / godz. 18:00
Cena biletu: wstęp wolny. Liczba miejsc  ograniczona!

Więcej informacji znajdziecie tu:
https://www.facebook.com/events/490978646455488

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *