Świąteczny seans dla całej rodziny

BIELANY. Połowa grudnia to nie tylko całe dni intensywnych przygotowań do Świąt, kupowania prezentów i przygotowywania wigilijnych potraw. To także czas, który chcemy spędzać wspólnie ze swoimi bliskimi, w szczególnej świątecznej atmosferze.

Największym wyzwaniem jest chyba zapewnienie gwiazdkowych atrakcji najmłodszym członkom rodziny. W oczekiwaniu na przyjście Świętego Mikołaja, dzieci z radością korzystają z zimowej, przedświątecznej aury. Ostatnio pogoda dopisuje: jest śnieg, więc są też bitwy na śnieżki, lepienie bałwana i jazda na sankach. Ale co po zmroku? Oczywiście, można zaangażować dzieciaki w tradycyjne zabawy, takie jak wspólne przygotowywanie ozdób choinkowych, czy pisanie listu do Świętego Mikołaja… Ale można też je zabrać do kina!

Kto ma ochotę na udział w gwiazdkowym, świątecznym seansie, powinien koniecznie odwiedzić Kino za Rogiem w bielańskiej Bibliotece przy ulicy Romaszewskiego. Już od kilku lat miejsce to jest znane z cyklicznych pokazów filmowych połączonych ze spotkaniami z twórcami. Jednak tym razem zaplanowano zupełnie wyjątkową projekcję – ze specjalną myślą o najmłodszych i to właśnie w tym przedświątecznym czasie. Na trzy dni przed Wigilią dzieciaki i ich rodzice będą mogli obejrzeć film familijny „Mikołaj i spółka”. To historia o kulisach pracy Świętego Mikołaja, o intensywnych przygotowaniach do Bożego Narodzenia i o tym… jak dać sobie radę, kiedy elfy muszą pójść na zwolnienie lekarskie. Czy Mikołaj zdąży uratować Gwiazdkę i dostarczyć na czas wszystkie prezenty?… Już 21 grudnia wybierzcie się ze swoimi pociechami do Kina za  Rogiem i przekonajcie się sami!

Szczegółowe informacje:

Miejsce: Kino za Rogiem – Biblioteka Bielany (ul. Romaszewskiego 19)Czas: środa 21 grudnia / godz. 17:00
Cena biletu: wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji znajdziecie tu:
https://www.facebook.com/events/1130183807683400/?active_tab=about  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *