Potańcówki wracają do Galerii Młociny

BIELANY. Po krótkiej przerwie wracają potańcówki organizowane przez Stowarzyszenie ULICA DZIELNICA STOLICA. Tradycyjnie z UDS i Galerią Młociny będzie można bawić się na drugim piętrze centrum handlowego w strefie Dania i Spotkania – tuż obok wejścia do Zdrofit.

Najbliższa zabawa zaplanowana została na 15 stycznia i tym samym rozpocznie cykl karnawałowych potańcówek ze Stowarzyszeniem ULICA DZIELNICA STOLICA pod hasłem TANECZNIE, KOLOROWO, WIELOPOKOLENIOWO. Początek zabawy od godziny 16:00. Jak zwykle liczyć można na krótką naukę tańca z instruktorem oraz swobodne pląsy przy dźwiękach polskich i światowych hitów.

Następne zabawy odbywać się będą kolejno 29 stycznia, 12 i 26 lutego oraz 12 i 26 marca. Szczególną oprawę zyska zabawa w ostatnią niedzielę stycznia, bowiem połączona będzie z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak przed rokiem nie zabraknie atrakcyjnych licytacji, a wśród kilku z nich znajdą się te dotyczące unikatowych kalendarzy koloryzowanej, przedwojennej Warszawy z autografami samego dyrygenta orkiestry – Jurka Owsiaka. W tym roku zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na walkę z sepsą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *