Chór Narzekań Mieszkańców Żoliborza – koncert

ŻOLIBORZ. Poczucie humoru to zawsze cenna cecha, a umiejętność śmiania się z samego siebie bywa na wagę złota. Niebawem na  Żoliborzu odbędzie  się wyjątkowy koncert, podczas którego mieszkańcy tej dzielnicy będą mieli okazję wykazać się właśnie dystansem do siebie samych.

Prozaik Grzegorz Uzdański (autor powieści „Zaraz będzie po wszystkim” i „Wakacje”, współpracownik „Przekroju”, „Gazety Wyborczej” i „Dwutygodnika”) zebrał skargi, utyskiwania i postulaty mieszkańców  Żoliborza. Kompozytor Paweł Szamburski (współzałożyciel wytwórni Lado ABC, działacz warszawskiej sceny improwizowanej) skomponował muzykę do zgromadzonego w ten sposób zestawu tekstów. Owocem ich współpracy jest wydarzenie „Chór Narzekań Mieszkańców Żoliborza” – jedyny w  swoim rodzaju koncert, który odbędzie się w niedzielę 22 stycznia o 19:00 w przestrzeni kultury PanDymińska.

Wspólnie artystom udało się stworzyć swoistą opowieść – zwierciadło, w którym może się przejrzeć każdy z nas. Niech pierwszy rzuci kamieniem, komu nigdy nie wydawało się, że wyjście z metra na Placu Wilsona położone jest za daleko od Parku Żeromskiego, albo nie pomstował na brak miejsc parkingowych!

Szczegółowe informacje:

Miejsce: PanDymińska (ul. Dymińska 10)
Czas: niedziela 22 stycznia / godz. 19:00
Cena biletu: wstęp wolny
Więcej informacji znajdziecie tu:
https://www.facebook.com/events/s/chor-narzekan-mieszkancow-zoli/495296389399170/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *