Karnawałowo na Bemowie

BEMOWO. Minęła już połowa stycznia, karnawał w pełni, a tymczasem sytuacja w kraju i na świecie nie zachęca do rzucenia się w wir zabawy… Inflacja szaleje, klimat coraz wyraźniej się zmienia, a od rozpoczęcia się wojny w Ukrainie minie wkrótce pełen rok.

Oczywiście, nie należy pozostawać na te sprawy obojętnym. Każdy z nas powinien wykazać się refleksją i działać na miarę własnych możliwości. Jednak równocześnie wszyscy zasługujemy na chwilę relaksu, na złapanie oddechu. Chyba nie ma do tego lepszej okazji niż właśnie karnawał – czas zabawy, moment odpoczynku od codzienności.

W Północnej Ćwiartce okazja do świętowania nadarzy się już pod koniec tego miesiąca, dzięki władzom dzielnicy Bemowo. Już w niedzielę 29 stycznia o godz. 19:00, w Sali Widowiskowej Bemowskiego Centrum Kultury odbędzie się noworoczno-karnawałowy koncert w wykonaniu artystów z Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Na scenie wystąpią studenci sekcji musicalowej Wydziału Wokalno-Aktorskiego. Można więc mieć pewność, że publiczność czeka wyjątkowe widowisko. Dla mieszkańców całej Północnej Ćwiartki to dobra okazja, żeby oderwać się na chwilę od zwykłych trosk i spędzić miły wieczór w trochę szalonej, karnawałowej atmosferze.

Szczegółowe informacje:

Miejsce: Sala Widowiskowa Bemowskiego Centrum Kultury, Szkoła Podstawowa nr 82 (ul. Górczewska 201)
Czas: niedziela 29 stycznia / godz. 19:00
Cena biletu: wstęp wolny

Więcej informacji znajdziecie tu:
https://bemowskie.pl/wydarzenie/umfc-karnawalowo-na-bemowie-2/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *