Koncert z okazji Dnia Kobiet

BEMOWO. Trudno uwierzyć, ale minęły już dwa pierwsze miesiące roku 2023. Sporo się  w tym czasie wydarzyło, było też kilka okazji do świętowania.

Zanim się obejrzeliśmy, po Dniach Babci i Dziadka minęły też kolejne Walentynki i Tłusty Czwartek. Ale nie ma tego złego! Kolejny pretekst do świętowania przypadnie już za kilka dni, w Dzień Kobiet.

Tradycyjnie będzie to miła okazja, aby panowie wręczyli kobietom swojego życia kwiaty i drobne upominki. Ale właściwie dlaczego by nie zrobić czegoś więcej? Może jakieś wspólne wyjście do kina, do teatru lub…. Na koncert? Jeśli nie macie pomysłu, jak uczcić Wasze ukochane kobiety z okazji ich święta, to skorzystajcie z propozycji władz Dzielnicy Bemowo i na kilka dni wcześniej zaproście je do sali widowiskowej WAT. W sobotę 4 marca o godzinie 18:00 wystąpi tam Paweł Domagała.

Artysta już od kilku lat odnosi sukcesy nie tylko jako piosenkarz, ale również aktor teatralny i filmowy. Od 2016 roku zdążył nagrać cztery albumy studyjne: „Opowiem Ci o mnie” (2016), „1984” (2018), „Wracaj” (2020) i „Narnia” (2022). Kariera muzyczna Pawła Domagały gwałtownie się rozkręciła dzięki sukcesowi przeboju „Weź nie pytaj” z jego drugiej płyty. Najnowszy album „Narnia” promowany jest przez singiel i teledysk „Po co ten krzyk”. Podczas wyjątkowego, dedykowanego wszystkim kobietom koncertu, z pewnością nie zabraknie żadnego z najbardziej znanych utworów wykonawcy.

To wydarzenie to wspaniała okazja, żeby uhonorować ważne kobiety – i to niekoniecznie tylko w relacjach mężczyzn i ich partnerek. Kobiety mogą też przecież doceniać siebie nawzajem i wspólnie świętować na koncercie. Podziękujcie więc swojej ukochanej kobiecie – obojętnie, czy żonie, córce, matce, siostrze, czy przyjaciółce – za to, że jest i zabierzcie ją na występ Pawła Domagały!

Szczegółowe informacje:

Miejsce: Sala Widowiskowa WAT (ul. Kaliskiego 25A)
Czas: sobota 4 marca / godz. 18:00
Cena biletu: wstęp wolny, po wcześniejszej rezerwacji do 23 lutego (kontakt w sprawie zaproszeń pod adresem bemowo.zapisy@um.warszawa.pl

Więcej informacji znajdziecie tu:
https://bemowo.um.warszawa.pl/-/koncert-z-okazji-dnia-kobiet-pawel-domagala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *