I’ve Had The Time of My Life… na Żoliborzu

ŻOLIBORZ. Wydaje się, że w  Warszawie nie ma już dyskotek jak za dawnych czasów. Jednak na Żoliborzu istnieje miejsce, które okazjonalnie zamienia się w wehikuł czasu. Już niebawem odbędzie się tam potańcówka w stylu lat 80-tych, 90-tych i początku XXI wieku.

Są piosenki, które się nie starzeją. Niektóre kultowe utwory pochodzą z równie kultowych filmów, ale szybko zaczynają funkcjonować niezależnie i zyskują tak wielką popularność, że łatwo zapomnieć, że nagrano je jako część ścieżki dźwiękowej. Do takich hitów wszech czasów należą m. in. „Summer Nights” z filmu „Grease”, czy „I’ve Had The Time of My Life” z „Dirty Dancing”. To piosenki, które zna każdy, bez względu na swoje muzyczne upodobania. Już niebawem będzie można ich posłuchać (i oczywiście zatańczyć przy nich) w większej grupie. A to przy okazji kolejnej retro imprezy organizowanej w żoliborskim lokalu Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka.

Spora część mieszkańców Północnej Ćwiartki dobrze kojarzy to miejsce. My też już kilkukrotnie polecaliśmy Wam odbywające się tam wydarzenia. W Potoku możecie spotkać ludzi, z którymi łączą Was muzyczne zainteresowania i pasje. Możecie pośpiewać i potańczyć. Albo po prostu spędzić czas z przyjaciółmi i powspominać stare czasy. I taki też będzie cel imprezy, która odbędzie się tam w piątek 24 marca o 20:00. Temat wieczoru to tym razem „Grease & Dirty Dancing: 80s 90s 00s Party”. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o zabawę w klimacie, jaki pamiętamy my, ale też nasi rodzice (a może i nasze dzieci). W repertuarze hity w bardzo różnym klimacie, z 30 lat dyskotek. Jak obiecują organizatorzy, będzie „rockowo, elektronicznie, romantycznie, a przede wszystkim wesoło i tanecznie”. Tego wieczoru na pewno będzie można poimprezować przy utworach takich wykonawców jak Whitney Houston, Prince, Madonna, George Michael, czy Elton John… Ale zapowiada się również koncert życzeń! To w dużej mierze od Was zależy, jakie przeboje puści DJ i przy jakiej muzyce spędzicie tę noc. Jeśli macie ochotę na międzypokoleniową zabawę, przyjeżdżajcie na Żoliborz, do Drugiego Domu Ludzi Rocka!

Szczegółowe informacje:

Miejsce: Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka (ul. Potocka 14, Warszawa)
Czas: piątek 24 marca, godz. 20:00 Cena biletu: wstęp wolny

Więcej informacji znajdziecie tu:

https://www.facebook.com/events/522470803368136

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *