Koncert Natalii Nykiel

BIAŁOŁĘKA. Gwiazda Męskiego Grania i Kraków Live Festival na scenie Białołęckiego Ośrodka Kultury?… Dlaczego nie! Już w połowie kwietnia w  Północnej Ćwiartce odbędzie się koncert Natalii Nykiel!

W ostatnich latach Natalia Nykiel stała się jedną z czołowych postaci krajowej sceny muzycznej. Jej wydana w 2014 roku debiutancka płyta „Lupus Electro” była przełomem dla polskiej muzyki elektronicznej i popowej. Powstały we współpracy z wieloma cenionymi artystami, wśród nich z Katarzyną Nosowską, czy Pauliną Przybysz, album uzyskał status Złotej Płyty. Pochodzące z niego single sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii, a Natalia w krótkim czasie stała się muzyczną gwiazdą sieci (teledyski do jej utworów mają ponad 170 mln. wyświetleń).

Artystka zapracowała na renomę jednej z najbardziej cenionych wokalistek w kraju. Koncerty Natalii Nykiel wyróżniają się pośród występów innych muzyków, to swego rodzaju koncepcyjne widowiska. Piosenkarka ma na swoim koncie występy na wielu słynnych festiwalach muzycznych, zarówno w Polsce, jak i za granicą: Audioriver Festival, Electronic Beats Festival w Köln, Męskim Graniu, Kraków Live Festival, czy Orange Warsaw Festival.

W zeszłym roku na rynku ukazał się ostatni jak do tej pory album Natalii Nykiel, „Regnum”, na który złożyły się najbardziej osobiste utwory artystki. Te i inne kompozycje będzie można usłyszeć w sobotę 15 kwietnia w Białołęckim Ośrodku Kultury. Warto wziąć udział w koncercie i posłuchać znanej wokalistki na naszym własnym, „północno-ćwiartkowym” podwórku.

Szczegółowe informacje:

Miejsce: Białołęcki Ośrodek Kultury G66 (ul. Głębocka 66)Czas: sobota 15 kwietnia / godz. 19:00
Cena biletu: 90 zł. (do kupienia tu: https://iframe18.biletyna.pl/event/view/id/308620 )

Więcej informacji znajdziecie tu:
https://bialoleka.um.warszawa.pl/-/koncert-natalii-nykiel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *