Koncert zespołu De Mono na Bemowie

BEMOWO. Choć już w przyszłym roku stuknie mu czterdziestka, to do „kryzysu wieku średniego” wciąż mu daleko… Legendarny zespół De Mono od lat pozostaje w świetnej formie, o czym już w maju będą mogli przekonać się mieszkańcy Północnej Ćwiartki.

Po zimowej przerwie Amfiteatr Bemowo znów otwiera swoje podwoje dla wszystkich wielbicieli muzyki na żywo. Sezon koncertowy w Parku Górczewska rozpocznie się w piątek 12 maja o 19:00, i to w wielkim stylu, bo od występu grupy De Mono z wokalistą Andrzejem Krzywym na czele. „Znów jesteś ze mną”, „Jak statki na niebie”, czy „Kochać inaczej” – to już klasyki, śpiewane na setkach koncertów, słyszane w radiu i w telewizyjnych reklamach, nucone przez kolejne pokolenia Polaków… Od swojego debiutu w 1984 roku zespół De Mono wciąż jest jedną z najprężniej działających i najbardziej cenionych grup muzycznych w kraju. Swoją karierę od razu zresztą zaczęli w wielkim stylu, bo w 1989 roku wydali swój pierwszy, do dziś bardzo popularny, album „Kochać inaczej”. Płyta została wyróżniona licznymi nagrodami, a sama tytułowa piosenka przez rok utrzymała się na Liście przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Kolejny, wydany w 1990 roku album „Oh Yeah!” tylko potwierdził status jednej z czołowych polskich grup rockowych. To na tej płycie znalazły się przeboje tak kultowe jak „Moje miasto nocą” i „Zostańmy sami”.

Choć od ich debiutu minęło już prawie czterdzieści lat, to członkowie De Mono są wciąż aktywni, a ich muzyka cieszy się niesłabnącą popularnością. I nic w tym dziwnego, bo po tych kilku dekadach ich piosenki okazują się  być ponadczasowe i międzypokoleniowe. Podczas występu w Parku Górczewska artyści wykonają swoje najbardziej znane utwory, również te z lat 80-tych i 90-tych. Jeśli macie więc chęć na lekko nostalgiczny, ale równocześnie naprawdę przebojowy wieczór, wybierzcie się z przyjaciółmi na koncert De Mono w bemowskim amfiteatrze!

Szczegółowe informacje:

Miejsce: amfiteatr w Parku Górczewska na Bemowie
Czas: piątek 12 maja, godz. 19:00 Cena biletu: wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona)

Więcej informacji znajdziecie tu:

https://www.facebook.com/events/781005316540529/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *