Voo Voo – koncert akustyczny w Podziemiach Kamedulskich

BIELANY. Voo Voo nikomu przedstawiać nie trzeba. Choć zespół ma już status kultowego, to tworzący go artyści wciąż nie wyśpiewali ostatniego słowa. Te żywe legendy już wkrótce będzie można zobaczyć w bielańskich Podziemiach Kamedulskich.

Wygląda  na to, że wraz z ociepleniem pogody, w Północnej Ćwiartce rozkręca się też stopniowo sezon koncertowy. 12 maja na Bemowie szykuje się długo wyczekiwany występ grupy De Mono, a już dwa dni później Bielany będą gościć równie znany zespół Voo Voo. Wojciech Waglewski wraz ze swoimi przyjaciółmi, wystąpi dla nas w niedzielę 14 maja o godz. 17:00 w  Podziemiach Kamedulskich przy kościele w Lesie Bielańskim. Trzeba przyznać, że goście zapraszani na muzyczne wieczory u księdza Wojciecha Drozdowicza to zawsze wyjątkowe osobowości. Nie inaczej będzie tym razem.

Voo Voo już od niemal czterdziestu lat cieszy się niesłabnącą popularnością i sławą jednego z największych klasyków polskiego rocka. Równocześnie wchodzący w skład zespołu artyści wciąż się rozwijają i ich twórczość trudno jest jednoznacznie przypisać do konkretnego gatunku. Na Bielanach wystąpią z koncertem akustycznym, który odbędzie się w ramach cyklu „Piosenka autorska w Podziemiach Kamedulskich”. Podczas występu muzycy zagrają zarówno swoje najbardziej znane piosenki, jak i utwory z nowej płyty „Premiera”. Ten najnowszy album Voo Voo został w większości nagrany podczas improwizacji na żywo w studio! Pomimo upływu lat, grupa Wojciecha Waglewskiego nie przestaje zadziwiać. Spotkajcie się z nimi w niezwykłej sali przy parafii w Lesie Bielańskim i sprawdźcie, czym jeszcze Was zaskoczą.

Szczegółowe informacje:

Miejsce: Kościół Pokamedulski, podziemia (ul. Dewajtis 3) Czas: niedziela 14 maja / godz. 17:00
Cena biletu: wstęp wolny


Więcej informacji znajdziecie tu:
https://bielany.um.warszawa.pl/-/voo-voo-koncert-akustyczny-w-podziemiach-kamedulskich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *