Białołęcka Domówka Soni Bohosiewicz

BIAŁOŁĘKA. W tym roku maj nas nie rozpieszcza, wydaje się, że na każdy cieplejszy dzień przypadają trzy deszczowe. Na szczęście władze Białołęki przygotowały coś specjalnego dla wszystkich, którzy szukają choć odrobiny słońca i optymizmu… Chodzi o wyjątkowy występ aktorki Soni Bohosiewicz.

Sonia Bohosiewicz jest jedną z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych polskich aktorek. Na swoim koncie ma role w ponad 50 filmach i serialach. Krytyka doceniła ją za Hankę w „Rezerwacie”, czy Nataszę w „Wojnie polsko-ruskiej”, a widzowie pokochali dzięki Pauli w „39 i pół” i Izie w „Usta usta”. W serialach aktorka często wciela się w postaci „dziewczyn z  sąsiedztwa” – ciepłych, bezpośrednich, zabawnych kobiet. I to może właśnie dzięki jej serialowym bohaterkom fani mają ochotę się z nią zaprzyjaźnić. I wkrótce będą mieli okazję, by trochę lepiej ją poznać… bo Sonia zaprasza mieszkańców Północnej Ćwiartki na domówkę!

No cóż, nie dosłownie. Impreza nie odbędzie się u niej w domu, tylko w Białołęckim Ośrodku Kultury. Ale Sonia Bohosiewicz będzie pełnić tam rolę gospodyni, a zaproszeni są wszyscy zainteresowani. Czym jest sama „Domówka”? To nietypowy wieczór artystyczny. Połączenie koncertu, stand-upu, spektaklu i improwizacji. Subiektywna i zabawna opowieść o PRL-u widzianym oczami samej Soni Bohosiewicz. Podczas występu aktorka nie tylko podzieli się z publicznością mnóstwem zabawnych anegdot, ale przygotuje też na scenie ciasto! Wspólnie ze swoimi „gośćmi” artystka zaśpiewa największe polskie przeboje z dawnych lat, a wśród nich „Jesteś lekiem na całe zło”, czy „Małgośkę”. Przedstawienie ma głównie charakter komediowy, ale nie zabraknie też bardziej nostalgicznych chwil. A, i ciekawostka: spektakl odbywa się z aktywnym udziałem publiczności! No bo co by to była za domówka, gdyby gospodyni nie miała swoich rozmówców… Wszyscy wielbiciele talentu Soni i wszyscy chętni, żeby się z nią zaprzyjaźnić, koniecznie powinni ją odwiedzić w Białołęckim Ośrodku Kultury w sobotę 20 maja!

Wydarzenie jest objęte projektem „Wychodzę z rodzicami”, podczas którego animatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi w wieku 3 – 8 lat.

Szczegółowe informacje:
Miejsce: Białołęcki Ośrodek Kultury (ul. Głębocka 66)
Czas: sobota 20 maja / godz. 19:00
Cena biletu: 60 zł.
Więcej informacji znajdziecie tu:
https://bok.waw.pl/wydarzenia/domowka-soni-bohosiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *