Warsztaty bębniarskie na Kępie Potockiej

BIELANY. Śpiewać każdy może… i grać też!  A wiadomo, że najlepiej „muzykuje się”  w grupie. Członkowie zespołu Sereia de Varsóvia zapraszają wszystkich chętnych na plenerowe lekcje bębniarstwa.

Teraz, kiedy mamy coraz więcej słonecznych dni, aż chciałoby się zaśpiewać… i zagrać. Wiosenna atmosfera szczególnie sprzyja tym bardziej egzotycznym rytmom. Jeśli więc też macie ochotę rozładować gdzieś nadmiar energii, albo po prostu ciekawie spędzić Dzień Matki, wybierzcie się z rodziną i przyjaciółmi na warsztaty bębniarskie na Kępie Potockiej. Zajęcia poprowadzi Irek Martyniuk wraz ze swoim perkusyjnym zespołem Sereia de Varsóvia. Grupa specjalizuje się w muzyce brazylijskiej, a zwłaszcza w energetycznej Sambie Batucadę, skocznym Samba-Funk czy bujającej Sambie Reggae. Jej lider i założyciel Irek Martyniuk to perkusista, perkusjonalista i miłośnik samby brazylijskiej. Z pozostałymi członkami zespołu połączyły go fascynacje sambą i Brazylią.

Sereia de Varsóvia prowadzą również szkołę samby. Uczą w niej nie tylko muzyki i tańca, ale także filozofii życiowej. Bo dla nich samba to coś więcej niż egzotyczne rytmy. To sposób bycia, oparty na radości i energii. A czego więcej potrzeba do szczęścia, szczególnie na wiosnę? Specjalne, plenerowe lekcje bębniarstwa u Irka i jego zespołu będzie można odbyć już w najbliższy piątek, 26 maja. Warsztaty będą bezpłatne i ogólnodostępne (przy wcześniejszym zapisie). Zajęcia będą prowadzone w kilku turach i grupach wiekowych. To wspaniała okazja, żeby dać się porwać brazylijskim rytmom, nauczyć się podstaw bębniarstwa i zakochać w sambie!

Szczegółowe informacje:
Miejsce: Park Kępa Potocka (przy Słoniu Bielańskim)
Czas: piątek 26 maja / godz. 16:00 – 20:00
Cena biletu: wstęp wolny, po wcześniejszym zapisaniu się (zapisać można się tu: https://bit.ly/bauzapisy )


Więcej informacji znajdziecie tu:
https://www.facebook.com/events/1274242833217785/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *