Koncert wielopokoleniowy „Zaczarowany ogród”

Za oknem zrobiła się już prawdziwa jesień i coraz mocniej kuszą nas atrakcje „pod dachem”. Wiele osób szuka też rozrywki, w którą mogłaby się zaangażować cała rodzina. Z odpowiedzią na te oczekiwania wychodzi dzielnica Bemowo, w której niebawem odbędzie się wielopokoleniowy koncert „Zaczarowany ogród”.

Niby wszyscy wiedzą, że Bemowo to najbardziej muzyczna z warszawskich dzielnic, ale pomimo to – wciąż nie przestaje zaskakiwać. Oczywiście, koncerty legend światowego rocka na bemowskim lotnisku przeszły już niestety do historii, jednak wciąż odbywa się tu wiele występów  czołowych polskich artystów. W sezonie letnim takie imprezy odbywają się najczęściej w Parku Górczewska lub – bardziej kameralnie – na parkingu na tyłach ratusza. A kiedy nadchodzą chłodniejsze dni, wydarzenia muzyczne organizowane są w jednej z kilku sal koncertowych, chociażby w tej przy ulicy Kocjana. Jest to miejsce o tyle niezwykłe, że stanowi siedzibę Teatru IMKA – jednego z zaledwie dwóch teatrów w całej Północnej Ćwiartce (obok żoliborskiej Komedii)! Bemowo ma zatem dodatkowy powód do dumy. I właśnie na tej wyjątkowej scenie odbędzie się niebawem piękne rodzinne wydarzenie: wielopokoleniowy koncert „Zaczarowany ogród”.

Organizatorzy obiecują romantyczno – poetyckie doświadczenie, wspaniałe przeżycie dla melomanów w każdym wieku. Na scenie wystąpi troje młodych aktorów – wokalistów. Maciej Radel i Patryk Cebulski to uczestnicy XVI edycji programu telewizyjnego Twoja twarz brzmi znajomo. Poza tym Radel jest laureatem Przeglądu Piosenki Aktorskiej w Koszalinie „Reflektor” (2005) oraz Indywidualnej Nagrody im. J. Słowikowskiego na Przeglądzie Piosenki Poetyckiej Canticum Poeticum (2006). Panom będzie towarzyszyć Anna Sandowicz, która od 2016 roku reżyseruje w Teatrze Rampa spektakle musicalowe z aktorami – amatorami. Poza tym kilka lat temu nagrała jazzową płytę „Zendegi Zibast” z międzynarodowymi artystami. Podczas występu to magiczne trio przeniesie dorosłych słuchaczy w dźwięki młodości i melodie z dzieciństwa, a młodszych zapozna z historią zaczarowanego ogrodu. Właśnie tak Bemowo dba o wychowanie muzyczne kolejnych pokoleń. Zabierzcie więc swoje dzieci na rodzinną wyprawę do melodycznego „zaczarowanego ogrodu”!

Szczegółowe informacje:

Miejsce: Scena Kocjana (ul. Kocjana 3)
Czas: poniedziałek 30 października, godz. 18:00
Cena biletu: wstęp wolny, po wcześniejszych zapisach pod adresem bemowo.zapisy@um.warszawa.pl

Więcej informacji znajdziecie tu:https://bemowo.um.warszawa.pl/-/koncert-wielopokoleniowy-zaczarowany-ogrod-

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *