Depeche Mode Party

ŻOLIBORZ. Choć od koncertu Depeche Mode w Warszawie minęło już kilka dobrych miesięcy, wszyscy, którzy tam byli z pewnością wciąż wspominają to wydarzenie. A ci, którym nie udało się zdobyć biletów – nadal tego żałują. Jedni i drudzy znajdą pewne ukojenie w imprezie, która odbędzie się w piątek na Żoliborzu…

Niektórzy piosenkarze i zespoły nigdy się nie zestarzeją i są chętnie słuchani na długo po zakończeniu działalności (a czasem nawet po swojej śmierci). Najlepszymi na to przykładami są chyba The Beatles, czy Elvis Presley. Ale są też grupy muzyczne, które wciąż istnieją, a już można je nazwać legendarnymi. Nikt chyba nie zaprzeczy, jeśli zaliczymy do nich Depeche Mode. Choć brytyjski zespół skończył w tym roku 43 lata, to wciąż koncertuje i nic nie wskazuje na zakończenie ich działalności. Muzycy wciąż są w formie i gromadzą kolejne pokolenia fanów. Nic dziwnego, że ich sierpniowy koncert na Stadionie Narodowym przyciągnął zarówno seniorów (w końcu ich pierwsi słuchacze muszą być dzisiaj około 70-tki!), jak i nastolatków (bo wychowanych na „Depeszach” dzieci i wnuków też już jest mnóstwo). Piosenki z pogranicza muzyki elektronicznej i rocka są dobre zarówno do słuchania, jak i do potańczenia, sprawdzają się przy wielu okazjach. I może w tym tkwi sekret sukcesu tej grupy.

W pierwszy (prawdopodobnie zimny) dzień grudnia miło byłoby wrócić wspomnieniami do lata i koncertu Depeche Mode (a jeśli ktoś na nim nie był – cieszyć się jego namiastką). Tak właśnie pomyśleli pewnie właściciele popularnego na Żoliborzu miejsca – Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka i postanowili zorganizować Depeche Mode Party. W najbliższy piątek zapraszają wszystkich (wstęp wolny do 21:30) na imprezę taneczną w klimacie retro. Oprócz „Depeszów”, usłyszymy też przegląd innych słynnych zespołów, m.in. Alphaville, Duran Duran czy U2. Jako dodatek do klimatycznej muzyki organizatorzy obiecują uczestnikom światła, stroboskopy i ekran z wizualizacjami. Jeśli macie ochotę trochę ocieplić tę grudniową noc, koniecznie wybierzcie się do Potoku i odbądźcie podróż w lata 80-te!

Szczegółowe informacje:

Miejsce: Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka (ul. Potocka 14, Warszawa)
Czas: piątek 1 grudnia, godz. 19:30 – 03:30 Cena biletu: wstęp wolny do 21:30

Więcej informacji znajdziecie tu:https://www.facebook.com/events/1379169896009920/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *