Cudowne zajęcia artystyczne na Białołęce

Chciałbyś zrealizować swój sen o tańcu lub aktorstwie? A może właśnie jesteś zawodowym artystą, ale czujesz, że mógłbyś odrobinę udoskonalić swój warsztat? Koniecznie wybierz się na Białołękę i weź udział w niezwykłych zajęciach taneczno-aktorskich „Miracle Dance”!

            Jak wiadomo, w Północnej Ćwiartce nie brakuje okazji do rozwijania swojego hobby, czy zdobycia nowych umiejętności. W domach kultury i centrach aktywności lokalnej każdej z czterech dzielnic można znaleźć bogatą ofertę darmowych lub niedrogich zajęć: od gry na gitarze, przez ceramikę, aż po jogę. Jednak Urząd Dzielnicy Białołęka postanowił pójść o krok dalej i współfinansować spotkania, które łączyłyby w sobie taniec, aktorstwo i śpiew. Już od kwietnia będziecie mogli uczestniczyć w warsztatach twórczego rozwoju Miracle Dance!

            Jak sama nazwa wskazuje (ang. Miracle Dance = taniec cudów), zajęcia te będą dość niezwykłe. Według swojego autorskiego programu poprowadzi je Sandra Stencel – aktorka, tancerka, pedagożka teatru oraz terapeutka zajęciowa. Celem spotkań jest coś więcej niż tylko nauka śpiewu, tańca i zadań aktorskich. Prowadzącej zależy, żeby doskonalenie kreatywności uczestników prowadziło zarówno do ich rozwoju artystycznego, jak i osobistego. Warsztaty są skierowane do osób w wieku 16 – 60 lat, które chciałyby realizować się artystycznie oraz zawodowych artystów pragnących pogłębić swoje umiejętności. Zajęcia będą się odbywać w Creativo Akademia Twórczości, w poniedziałki od kwietnia do czerwca. Na zakończenie cyklu spotkań odbędzie się spektakl teatralny, w którym wezmą udział wszyscy uczestnicy warsztatów. Jeśli chcecie się „wyżyć artystycznie” i poznać ciekawych ludzi – koniecznie zapiszcie się na Miracle Dance!

Szczegółowe informacje:

Miejsce: Creativo Akademia Twórczości (ul. Strumykowa 23)
Czas: poniedziałki, godz. 19:00 – 21:00, kwiecień – czerwiec 2024
Cena biletu: wstęp wolny (po wysłaniu do 29.03.24 zgłoszenia na adres miracle.dance.art@gmail.com)

Więcej informacji znajdziecie tu:
https://bialoleka.um.warszawa.pl/-/warsztaty-tworczego-rozwoju-poprzez-ruch-techniki-aktorskie-oraz-cwiczenia-wokalne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *